Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową
Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową Hub przelotka z kartą dźwiękową

Hub do montażu w przelotce biurka.  

DESK-2U1C-V1-BK-BP

Najważniejsze cechy: 

✓ do otworów o średnicy 6 cm
✓ standard USB 3.1 Gen 1
✓ 2 x port USB-A
✓ port USB-C
✓ niezależna karta dźwiękowa z dwoma portami miniJack

Sprawdź cenę:
Image
DESK-2U1C-poziome1

Nowy wymiar USB

Stwórz ergonomiczne stanowisko pracy lub gry razem z wielofunkcyjnym hubem od Orico! Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do przelotek na kable w biurkach, więc nie zajmuje miejsca na blacie. Okrągły kształt idealnie wpasowuje się w otwory o średnicy 6 cm. Hub do biurka, podobnie jak standardowy przepust kablowy, umożliwia przeciągnięcie kabli od monitora czy innych peryferii.

DESK-poziome1

Standard USB 3.1 Gen 1

Hub do montażu w blacie mieści w sobie dwa porty USB-A oraz jeden port USB-C. Każdy z nich obsługuje standard USB 3.1 Gen 1 (SuperSpeed), który gwarantuje przepustowość 5 Gbps. Umożliwia to błyskawiczny i stabilny transfer plików. Łatwo podłączysz dyski zewnętrzne czy pendrive, bez schylania pod biurko, a transfer będzie równie szybki co w oryginalnym porcie komputera.

Zewnętrzna karta dźwiękowa na USB

Hub zawiera dwa porty audio – na słuchawki oraz mikrofon. Urządzenie ma własną kartę dźwiękową, która zapewnia dźwięk doskonałej jakości. Zewnętrzna karta dźwiękowa podłączana przez USB to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dobrej jakości portu wejścia i wyjścia audio w swoim komputerze. Powody mogą być różne: od uszkodzonej wbudowanej karty dźwiękowej po konieczność podłączenia profesjonalnego mikrofonu i słuchawek ze złączami minijack typu TRS. Jeśli masz komputer stacjonarny ze złączami audio tylko z tyłu obudowy – karta wyprowadzona przez huba USB na przód biurka ułatwi podłączanie urządzeń.

DESK-poziome2

Łatwy montaż

Aby zamontować hub USB do biurka nie potrzeba żadnych narzędzi. Wystarczy, że umieścisz go w przelotce, a urządzenie oprze się na szerszym kołnierzu o średnicy 69 mm. Plug and play — działa od razu po podłączeniu, bez instalowania sterowników. Hub ma zintegrowany przewód USB-A o długości 1,5m

Hub ma czarną, matową strukturę, a kiedy nie jest używany, można go przesłonić zaślepką z solidnego tworzywa. Niebieska dioda LED, która sygnalizuje, czy hub jest w użyciu, może być kropką nad i Twojego gamingowego biurka, gdzie wszystko ma swoje miejsce.

photo12

Specyfikacja techniczna

Głębokość: 6.9 cm
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Kolor:  Czarny
Materiał zewnętrzny: Tworzywo
Obsługiwane technologie: Plug and Play
Port USB: tak
Przepustowość: 5 Gbps
Przeznaczenie: Do domu / biura
Szerokość: 6.9 cm
Zintegrowany przewód: tak
Długość przewodu: 1.5 m
Ilość portów: 5 szt.
Ilość portów USB-A: 2 szt.
Ilość portów USB-C: 1 szt.
Ilość portów audio 3.5mm: 2 szt.
Możliwość pracy dwukierunkowej: tak
Rodzaj urządzenia: Hub
Standard USB: USB SuperSpeed 5Gbps
Złącze 1: Wtyk USB-A
Złącze 2: port audio 3.5mm, port USB-A, port USB-C

Instrukcja do pobrania