Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart
Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart Hub przelotka z czytnikiem kart

Hub do montażu w przelotce biurka.  

DESK-2UST-BK-BP

Najważniejsze cechy: 

✓ do otworów o średnicy 6 cm
✓ standard USB 3.1 Gen 1
✓ 2 x port USB-A, 1 port SD/miniSD/TF

Sprawdź cenę:
Image
ORICO-DESK-2UST-opis-photo1

Biurkowy hub USB

Stwórz ergonomiczne stanowisko pracy lub gry razem z wielofunkcyjnym hubem od Orico! Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do przelotek na kable w biurkach, więc nie zajmuje miejsca na blacie. Okrągły kształt idealnie wpasowuje się w otwory o średnicy 6 cm. Hub do biurka, podobnie jak standardowy przepust kablowy, umożliwia przeciągnięcie kabli od monitora czy innych peryferii.

Standard USB 3.1 Gen 1

Hub do montażu w blacie mieści w sobie cztery porty USB-A. Każdy z nich obsługuje standard USB 3.1 Gen 1 (SuperSpeed, dawniej USB 3.0), który gwarantuje przepustowość 5 Gbps. Umożliwia to błyskawiczny i stabilny transfer plików. Łatwo podłączysz dyski zewnętrzne czy pendrive, a transfer będzie równie szybki co w oryginalnym porcie komputera.

Czytnik kart na wyciągnięcie ręki

Hub, poza portami USB-A, ma wbudowany czytnik kart SD/TF. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się wtedy, gdy często zgrywasz zdjęcia z aparatu.

Więcej portów USB

Masz dość ciągłego schylania się pod biurko, żeby podłączyć coś do komputera stacjonarnego? Niezliczone kable tworzą bałagan na idealnie zaplanowanym miejscu pracy? 4 dodatkowe porty USB-A pozwolą zapanować nad chaosem i podłączyć wszystkie potrzebne akcesoria USB: od klawiatury po mini-wiatraczek na biurko.

Łatwy montaż

Aby zamontować hub USB do biurka nie potrzeba żadnych narzędzi. Wystarczy, że umieścisz go w przelotce (grommet hole), a urządzenie oprze się na szerszym kołnierzu o średnicy 69 mm. Plug and play — działa od razu po podłączeniu, bez instalowania sterowników. Hub ma zintegrowany przewód USB-A o długości 1,5 m.

Hub ma czarną, matową strukturę, a kiedy nie jest używany, można go przesłonić zaślepką z solidnego tworzywa. Niebieska dioda LED, która sygnalizuje, czy hub jest w użyciu, może być kropką nad i Twojego gamingowego biurka, gdzie wszystko ma swoje miejsce.

ORICO-DESK-4U-opis 3

Dopasowany do potrzeb

Poza portem USB-A przydałby Ci się czytnik kart pamięci,albo wyjście do słuchawek? Żaden problem. Orico ma w ofercie trzy bliźniacze modele okrągłych hubów od biurka:

  • DESK-2U1C – hub z portem USB-C, 2 portami USB-A i karta dźwiękową
  • DESK-4U – hub z 4 portami USB-A
  • DESK-2UST – hub z 2 portami USB-A i czytnikiem kart SD i miniSD

Specyfikacja techniczna

Głębokość: 6.9 cm
Kolor: Czarny
Materiał zewnętrzny: ABS
Obsługiwane technologie: Plug & Play
Port USB: tak
Przepustowość: 5 Gbps
Przeznaczenie: Do domu / biura
Szerokość: 6.9 cm
Współpraca z systemami: Linux, MacOS, Windows|
Wysokość: 5 cm
Długość przewodu: 1.5 m
Ilość portów: 4 szt.
Ilość portów USB-A: 2 szt.
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD, SD
Rodzaj urządzenia: hub
Standard USB: USB SuperSpeed 5Gbps
Zastosowanie: transfer danych

Złącze 1: Wtyk USB-A

Złącze 2: Port USB-A, slot microSD, slot SD

Instrukcja do pobrania