Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A
Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A Hub przelotka 4 x USB-A

Hub do montażu w przelotce biurka.  

DESK-4U-BK-BP

Najważniejsze cechy: 

✓ do otworów o średnicy 6 cm
✓ standard USB 3.1 Gen 1
✓ 4 x port USB-A

Sprawdź cenę:
Image
ORICO-DESK-4U-opis 2

Nowy wymiar USB

Stwórz ergonomiczne stanowisko pracy lub gry razem z wielofunkcyjnym hubem od Orico! Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do przelotek na kable w biurkach, więc nie zajmuje miejsca na blacie. Okrągły kształt idealnie wpasowuje się w otwory o średnicy 6 cm. Hub do biurka, podobnie jak standardowy przepust kablowy, umożliwia przeciągnięcie kabli od monitora czy innych peryferii.

Standard USB 3.1 Gen 1

Hub do montażu w blacie mieści w sobie cztery porty USB-A. Każdy z nich obsługuje standard USB 3.1 Gen 1 (SuperSpeed, dawniej USB 3.0), który gwarantuje przepustowość 5 Gbps. Umożliwia to błyskawiczny i stabilny transfer plików. Łatwo podłączysz dyski zewnętrzne czy pendrive, a transfer będzie równie szybki co w oryginalnym porcie komputera.

Więcej portów USB

Masz dość ciągłego schylania się pod biurko, żeby podłączyć coś do komputera stacjonarnego? Niezliczone kable tworzą bałagan na idealnie zaplanowanym miejscu pracy? 4 dodatkowe porty USB-A pozwolą zapanować nad chaosem i podłączyć wszystkie potrzebne akcesoria USB: od klawiatury po mini-wiatraczek na biurko.

Łatwy montaż

Aby zamontować hub USB do biurka nie potrzeba żadnych narzędzi. Wystarczy, że umieścisz go w przelotce (grommet hole), a urządzenie oprze się na szerszym kołnierzu o średnicy 69 mm. Plug and play — działa od razu po podłączeniu, bez instalowania sterowników. Hub ma zintegrowany przewód USB-A o długości 1,5 m.

Hub ma czarną, matową strukturę, a kiedy nie jest używany, można go przesłonić zaślepką z solidnego tworzywa. Niebieska dioda LED, która sygnalizuje, czy hub jest w użyciu, może być kropką nad i Twojego gamingowego biurka, gdzie wszystko ma swoje miejsce.

ORICO-DESK-4U-opis 3

Dopasowany do potrzeb

Poza portem USB-A przydałby Ci się czytnik kart pamięci,albo wyjście do słuchawek? Żaden problem. Orico ma w ofercie trzy bliźniacze modele okrągłych hubów od biurka:

  • DESK-2U1C – hub z portem USB-C, 2 portami USB-A i karta dźwiękową
  • DESK-4U – hub z 4 portami USB-A
  • DESK-2UST – hub z 2 portami USB-A i czytnikiem kart SD i miniSD

Specyfikacja techniczna

Złącze 1: 1 x USB-A 3.0
Złącze 2: 4 x USB-A 3.0
Długość przewodu: 1,5 m
Zastosowanie: transfer danych, audio
Transfer danych: do 5 Gb/s
Współpraca z systemami: Windows, Mac OS, Linux
Obsługiwane technologie: USB 3.1 Gen 1 i niżej
Kolor: czarny
Wysokość: 47 mm
Średnica – część górna: 69 mm
Średnica – część dolna: 59 mm

Instrukcja do pobrania