Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe
Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe Obudowa na dysk M.2 MVMe

Obudowa na dysk M.2 ze złączem USB-C.

M2PV-C3-BK-EP

Najważniejsze cechy: 

✓ Szybkie złącze USB-C w standardzie USB 3.1 Gen 2
✓ Kompatybilna z dyskami w formacie M.2 MVMe / PCI-e różnej długości
✓ Aluminiowy radiator dla większego bezpieczeństwa dysku
✓ Wyjątkowo małe wymiary — tylko 11 cm długości
✓ Obsługa dysków o pojemności do 2 TB
✓ Dwa przewody w zestawie

Sprawdź cenę:
Image
M2PV-C3 photo opis 5

Połącz dysk M.2 przez USB-C

Obudowa dysku M.2 NVMe umożliwia szybki i bezpieczny transfer danych między dyskami M.2 a komputerem, lub innymi urządzeniami np. smart TV, konsolą czy tabletem. Po zamontowaniu wewnątrz dysku SSD możesz mieć nawet 2 TB miejsca na dane. W praktyce oznacza to, że możesz schować w kieszeni 80 filmów 4K w jakości BluRay, albo tysiące zdjęć w formacie RAW. Obudowa ORICO to jeden z najmniejszych modeli na rynku. Jej wymiary to 1,3 cm wysokości, 3 cm szerokości i 11 cm długości — jak nieco dłuższe pudełko zapałek.

M2PV-C3 photo opis 2

Kompatybilne dyski

Obudowa obsługuje dyski SSD M.2 z interfejsem NVMe i kluczem M (M-Key), o dowolnej długości i pojemności do 2 TB.

Uwaga: Obudowa M2PV-C3 jest bardzo mała, więc polecamy ją do dysków bez wbudowanego radiatora, który może się nie zmieścić wewnątrz. Aluminiowa klapka obudowy wspiera dysk w odprowadzaniu ciepła.

Korzystaj z szybkiego USB 3.1 Gen 2

Szybkie złącze USB-C w standardzie USB 3.1 Gen 2 ma przepustowość nawet 10 Gbit na sekundę. Najlepszy transfer uzyskasz, korzystając z przewodu typu C, ale w zestawie znalazł się także drugi kabelek (długość 15 cm) USB-C na USB-A do podłączenia do urządzeń ze starszą wersją portu np.telewizorów, komputerów stacjonarnych.

M2PV-C3 photo opis 3

Protokół UASP

Chipset wspiera technologię UASP (USB Attached SCSI Protocol) i instrukcje TRIM (ATA Data Set Management Command). Dzięki UASP urządzenie USB może kolejkować komendy i wykonywać kilka poleceń w jednym czasie. Zwielokrotnia to transfery odczytu i zapisu o średnio 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.  Polecenie Trim informuje dysk SSD, które bloki danych nie są już używane i pozwala na ich ponowne zapełnienie danymi. To także zwiększa wydajność dysku oraz wydłuża jego żywotność.

Łatwa obsługa

Obudowa na dysk M.2 jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS i Linux. Dzięki technologii Plug&Play nie jest wymagana wstępna konfiguracja ani instalacja sterowników.

M2PV-C3 photo opis 4

W pudełku

W zestawie znajdują się dwa wspomniane przewody USB w standardzie USB 3.1 Gen 2 i wszystko, czego potrzebujesz do zamontowania dysku: silikonowy termopad, śrubka, śrubokręt i dwa gumowe koreczki (jeden zapasowy) do ustabilizowania dysku wewnątrz obudowy. Otwory w płytce umożliwiają stabilny montaż dysków M.2 dowolnej długości: 2230/2242/2260/2280.

Bezpieczeństwo dysku

Wykończenie z aluminium i wysokiej jakości tworzywo ABS ochraniają dysk przed uszkodzeniami. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby w jak najbardziej wydajny sposób odprowadzać ciepło, co minimalizuje ryzyko przegrzania kieszeni, jak i dysku. Obudowa po 10 minutach bezczynności przechodzi w tryb uśpienia.

Specyfikacja techniczna

Współpraca z systemami: Windows, Mac OS, Linux
Kolor: czarny
Transfer danych: 10 Gbps
Typ dysku twardego: M.2 NVMe 2230/2242/2260/2280
W zestawie: obudowa na dysk, przewód USB-C – USB-C 15 cm, przewód USB-C – USB-A 15 cm, instrukcja obsługi, termopad, śrubokręt
Materiał zewnętrzny: aluminium, ABS
Wysokość: 108 mm
Szerokość: 29,5 mm
Głębokość: 13,5 mm
Standard USB: USB 3.1 Gen 2

Instrukcja do pobrania