Hub z włącznikami
W9PH4-U3-V1-photo02
W9PH4-U3-V1-photo03
W9PH4-U3-V1-photo05
W9PH4-U3-V1-photo06
Hub z włącznikami W9PH4-U3-V1-photo02 W9PH4-U3-V1-photo03 W9PH4-U3-V1-photo05 W9PH4-U3-V1-photo06

Aktywny hub z przyciskami i 4 portami USB-A. 

W9PH4-U3-V1-BK-BP

Najważniejsze cechy: 

✓ Hub USB-A z czterema portami SuperSpeed USB3.0
✓ Cztery indywidualne przełączniki ON/OFF
✓ Diody LED informują o stanie portów
✓ Wbudowany przewód USB-A 30 cm
✓ Szeroka kompatybilność (Windows, Mac, Linux, Android)

Sprawdź cenę:
Image
W9PH4-U3-V1-photo.opis1

Hub przyjazny dla środowiska

Chcesz zaoszczędzić energię bez utraty jakości transferu? Sprawdź, ile możliwości daje hub z indywidualnymi przełącznikami od Orico. Oferta hubów USB jest bardzo bogata, ale na rynku nie ma wielu modeli, które poza błyskawicznym transferem kładą też nacisk na zrównoważone korzystanie z energii. Oczywiście porty mogą pracować jednocześnie. To Ty decydujesz, ile z nich jest Ci potrzebne w danym momencie.

W9PH4-U3-V1-photo.opis2

Rozszerz swoje możliwości

Producenci laptopów kładą nacisk na tworzenie coraz lżejszych i smuklejszych modeli, często kosztem dodatkowych portów USB. Hub rozwiązuje ten problem – możesz podpiąć pod niego nannoodbiorniki do ulubionej klawiatury lub myszy albo przewód od tabletu graficznego. To dobry sposób na zaoszczędzenie znacznej ilości pieniędzy. Nie musisz dostosowywać peryferii komputerowych pod swoje urządzenie lub wymieniać komputera ze względu na małą ilość portów USB.

Szybszy niż myślisz

Hub ma cztery porty USB-A, które zapewniają transfer do 5 Gbps. Dla przykładu, synchronizacja 100 utwór trwa zaledwie sekundę, a transfer przeciętnej długości filmu – 6 sekund. Tak szybki transfer doskonale sprawdza się przy przenoszeniu dużej ilości plików z kilku nośników.

W9PH4-U3-V1-photo.opis3

Łatwy w użyciu

Hub USB obsługuje technologię Plug and Play. Oznacza to, że nie musisz instalować na swoim komputerze czy innym urządzeniu dodatkowego oprogramowania. Co więcej, hub jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi – Windows, Mac i Linux. Rozdzielacz portów pracuje z komputerami PC, laptopami, jaki i innymi urządzeniami z portem USB-A, jak choćby minikomputer Rapsberry Pi. Hub współpracuje z systemem Android, dzięki czemu może współpracować z tabletami.

Praktyczny

Hub ma niewielkie wymiary (zaledwie 11 cm długości i 4,6 cm szerokości), dzięki czemu nie zajmie dużo miejsca na Twoim biurku czy w plecaku. Czarny kolor jest równie elegancki, co praktyczny, a wysokiej jakości tworzywo charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania. Przewód o długości 30 cm jest wbudowany w hub USB – nie musisz dokupywać kolejnego kabla. Obok każdego portu USB-A znajduje się dioda i przycisk ON/OFF. Dioda LED sygnalizuje w jakim trybie dany port aktualnie się znajduje.

Specyfikacja techniczna

Głębokość: 11 cm
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Kolor: Czarny
Maksymalne natężenie na wyjściu: 0.9 A
Obsługiwane technologie: Plug & Play
Przepustowość: 5 Gbps
Szerokość: 4.6 cm
Współpraca z systemami: Android, Linux, MacOS,Windows
Wysokość: 2.4 cm
Włącznik / wyłącznik zasilania: tak
Zintegrowany przewód: tak
Długość przewodu: 0.3 m
Ilość portów: 4 szt.
Ilość portów USB-A: 4 szt.
Rodzaj urządzenia: Hub
Standard USB: USB SuperSpeed 5Gbps
Zastosowanie: Transfer danych
Złącze 1: Wtyk USB-A
Złącze 2: Port USB-A

Instrukcja do pobrania